Základní škola, Praha 13, Kuncova 1580
Načítání… |
Změny v rozvrhu pátek 26. 4.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
3.B |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
|
|
|
|
5.C |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
Bartáková Dobrina |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Gallerová Hana |
|
|
|
|
|
|
.... |
.... |
.... |
|
|
|
Klimt Alena |
|
.. |
.. |
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
Krupičková Jana |
- |
CEPE |
RAKO |
BYLO |
DOBR |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Kumpoštová Iveta |
- |
.. |
.. |
.. |
.. |
CEPE |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Neradová Klára |
- |
- |
KREJ |
KREJ |
KREJ |
- |
.... |
.... |
.... |
- |
- |
|
Novotná Jitka |
- |
VASK |
SEDL |
NOVA |
DLOU |
- |
.... |
.... |
.... |
- |
- |
|
Volková Monika |
- |
.... |
.. |
.. |
- |
.. |
.. |
- |
- |
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Byloková Alice |
3 |
supl.
(KRUP)
|
Pr |
3.A |
U8A1 |
za odpadlou |
|
Čepeljuková Fryčová Kateřina |
1 |
supl.
(KRUP)
|
Cj |
3.A |
3A |
za odpadlou |
5 |
spojeno
(KUMP)
|
Inf |
5.A (5A1) |
Poč3 |
|
|
Dlouhá Jana |
4 |
supl.
(NOVO)
|
Hv |
5.B |
5B |
přespočetná hod. |
|
Dobrovodská Marie |
4 |
supl.
(KRUP)
|
Cj |
3.A |
U8A1 |
za odpadlou |
|
Gallerová Hana |
6. - 8. hodSuplování ve školní družině |
|
Klimt Alena |
1. hod, 3. hod, 2. hod, 4. - 5. hodObecný pedagogický dohled |
|
Krejsová Martina |
2 |
supl.
(NERA)
|
Cj |
4.B |
4B |
přespočetná hod. |
3 |
supl.
(NERA)
|
M |
4.B |
4B |
přespočetná hod. |
4 |
supl.
(NERA)
|
Cj |
4.B |
4B |
přespočetná hod. |
|
Kumpoštová Iveta |
5. hod, 1. hod, 8. hod, 6. - 7. hod, 3. hod, 9. hod, 11. hod, 0. hod, 4. hod, 2. hod, 10. hodObecný pedagogický dohled |
|
Nováková Eva |
3 |
supl.
(NOVO)
|
Pří |
5.B |
5B |
za odpadlou |
5 |
odpadá |
Aj |
5.C (5C2) |
|
|
|
Rakoušová Alena |
2 |
supl.
(KRUP)
|
M |
3.A |
U8A1 |
za odpadlou |
|
Sedláčková Jitka |
2 |
supl.
(NOVO)
|
Cj |
5.B |
5B |
za odpadlou |
|
Sklenářová Kateřina |
|
Štěpánková Jana |
|
Vaněk Petr |
1 |
přesun >> |
M |
9.D |
|
na 3. hod |
3 |
přesun <<
|
M |
9.D |
6B |
z 1. hod |
|
Vašková Marcela |
1 |
supl.
(NOVO)
|
M |
5.B |
5B |
za odpadlou |
|
Změny v rozvrzích tříd |
3.A |
1 |
Cj |
|
3A |
supluje |
CEPE |
(KRUP) |
2 |
M |
|
U8A1 |
supluje |
RAKO |
(KRUP) |
3 |
Pr |
|
U8A1 |
supluje |
BYLO |
(KRUP) |
4 |
Cj |
|
U8A1 |
supluje |
DOBR |
(KRUP) |
|
3.B |
1. hod, 3. hod, 2. hod, 4. - 5. hod Obecná absence třídy |
|
4.B |
2 |
Cj |
|
4B |
supluje |
KREJ |
(NERA) |
3 |
M |
|
4B |
supluje |
KREJ |
(NERA) |
4 |
Cj |
|
4B |
supluje |
KREJ |
(NERA) |
|
5.A |
5 |
Inf |
5A1 |
Poč3 |
spojí |
CEPE |
(KUMP) |
|
5.B |
1 |
M |
|
5B |
supluje |
VASK |
(NOVO) |
2 |
Cj |
|
5B |
supluje |
SEDL |
(NOVO) |
3 |
Pří |
|
5B |
supluje |
NOVA |
(NOVO) |
4 |
Hv |
|
5B |
supluje |
DLOU |
(NOVO) |
|
5.C |
11. hod, 5. hod, 2. hod, 0. hod, 3. hod, 6. hod, 1. hod, 8. hod, 4. hod, 7. hod, 9. - 10. hod Obecná absence třídy |
|
8.B |
|
9.B |
|
9.C |
|
9.D |
1 |
M |
|
|
přesun >> |
|
na 26.4. 3. hod |
2 |
Z |
|
|
odpadá |
|
(VOLK) |
3 |
M |
|
6B |
přesun << |
VANE |
z 1. hod |
3 |
Pc |
|
|
odpadá |
|
(VOLK) |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
3.B
|
Hodina: 1. - 5. hod, Učitel: Klimt Alena
|
|
5.C
|
Hodina: 0. - 11. hod, Učitel: Kumpoštová Iveta
|
|